Powered By Eat From Farms
| 1 lb. jar = $10.00 + $0.00 Assembly | ||
| 1 ---1/2 lb jar = $6.50 + $0.00 Assembly | Out of Stock | |
Our 'ladies' make tasty honey by visiting the flowers we grow and surrounding areas. Each batch of honey we collect has a slightly different flavor profile based on what the bees visited during that time of year.